Pantery Gresta – Vector Team 7:3 (3:0)

Pantery: Topór 3, Frankiewicz 2, Gackowski 1, Zieliński 1

Vector: Kiełpiński 2, Olszewski 1

MVP: Mikołaj Topór (Pantery)

Faworytem meczu były Pantery, które szybko wyszły na prowadzenie, po tym jak bramkę zdobył Norbert Frankiewicz. W kolejnych minutach zespół Panter musiał się jednak sporo namęczyć. Wynik dość długo nie ulegał zmianom, bo zespół Vectora mądrze się bronił. Poddenerwowany takim obrotem sprawy, opiekun Panter, Krzysztof Dobrowolski poprosił o czas. Reprymenda poskutkowała i kilka sekund później Mikołaj Topór podwyższył na 2:0. Jeszcze przed przerwą Topór zdobył trzecią bramkę i Pantery schodziły do szatni prowadząc 3:0. Już na samym początku drugiej połowy, Topór skompletował hat-tricka, a Pantery objęły prowadzenie 4:0. Kolejne gole zdobywali Zieliński i Frankiewicz. Vector pierwszą bramkę strzelił przy stanie 0:6, wykorzystując stały fragment gry. Pantery odpowiedziały jeszcze trafieniem Adriana Gackowskiego. Ambitnie walczący zawodniczy Vectora jeszcze w samej końcówce zmniejszyli swoją porażkę, zdobywając dwie bramki autorstwa Kacpra Kiełpińskiego i Patryka Olszewskiego.

Futsal U-17 vs Feniks FT

WALKOWER 0:10

Futsal U-17 Wda Świecie – Feniks Futsal Team 5:5 (1:2)

Futsal U17: Graczyk 2, Kubiak 1, Szczygieł 1, Zacharek 1

Feniks: Furtak 2, Romanowicz 1, Nowak 1, Witko 1

MVP: Oskar Graczyk (Futsal U-17 Wda)

Od samego początku inicjatywę przejęli zawodnicy Wdy, ale razili nieskutecznością i świetnie w bramce spisywał się gość zgłoszony przez Feniksa, Marek Jaroch. Feniks tymczasem groźnie kontrował i po akcjach Kacpra Furtaka i Jana Romanowicza wyszedł na prowadzenie 2:0! Zawodnicy Wdy zdołali jeszcze zmniejszyć straty krótko przed przerwą po golu Fabiana Szczygła. W drugiej połowie zawodnicy Wdy ruszyli do jeszcze większego natarcia. Bramkę wyrównującą zdobył Wiktor Zacharek, a chwilę później Wda wyszła na prowadzenie 3:2 po trafieniu Oskara Graczyka, który zdobył przepiękną bramkę. Nie minęło kilkadziesiąt sekund, a Feniks doprowadził do wyrównania po golu Emila Nowaka. Wda U17 zadała kolejne ciosy. Drugą równie piękną jak pierwsza bramkę zdobył Oskar Graczyk, a na 5:3 dla Wdy podwyższył Oskar Kubiak. Do końca meczu pozostało niespełna pięć minut i wydawało się, że Wda utrzyma już do końca to prowadzenie. Tymczasem Feniks walczył do samego końca i zdołał uratować remis. Szybko bramkę na 4:5 zdobył Łukasz Witko, a remis uratował graczom Feniksa Kacper Furtak.

KP/APIS vs FC Chełmża

Klub Podróżnika/Apis – FC Chełmża 9:3 (4:2)

KP/APIS: Minga 4, Szulc 2, Kotecki 1, Dolewski 1, Śpica 1

FC Chełmża: Wolak 3

MVP: Mateusz Minga (KP/Apis)

Mecz dużo lepiej zaczął się dla Chełmży, która po dwóch golach Bartosza Wolaka dość szybko wyszła  na prowadzenie 2:0. Kilka minut trwało zanim gracze KP/Apis złapali właściwy rytm gry. Można jednak powiedzieć, że od ósmej minuty zawodnicy Klubu Podróżnika przejęli całkowitą kontrolę nad meczem i nie oddali jej do samego końca. KP/APIS jeszcze przed przerwą najpierw doprowadził do wyrównania, a potem wyszedł na prowadzenie 4:2. W drugiej połowie zawodnicy KP/APIS całkowicie już zdominowali wydarzenia na boisku, strzelając kolejne gole seriami. Najwięcej, bo aż cztery gole na swoje konto zapisał Mateusz Minga, który w samej końcówce nie wykorzystał kilku dobrych sytuacji. Gdyby stało się inaczej, jego dorobek byłby jeszcze wyższy. Chełmża zdołała odpowiedzieć już tylko jedną bramkę w samej końcówce, gdy przy wyniku 9:2 dla Klubu Podróżnika, trzecią swoją bramkę w tym meczu zdobył Bartosz Wolak.