Futsal U-17 Wda Świecie – Feniks Futsal Team 5:5 (1:2)

Futsal U17: Graczyk 2, Kubiak 1, Szczygieł 1, Zacharek 1

Feniks: Furtak 2, Romanowicz 1, Nowak 1, Witko 1

MVP: Oskar Graczyk (Futsal U-17 Wda)

Od samego początku inicjatywę przejęli zawodnicy Wdy, ale razili nieskutecznością i świetnie w bramce spisywał się gość zgłoszony przez Feniksa, Marek Jaroch. Feniks tymczasem groźnie kontrował i po akcjach Kacpra Furtaka i Jana Romanowicza wyszedł na prowadzenie 2:0! Zawodnicy Wdy zdołali jeszcze zmniejszyć straty krótko przed przerwą po golu Fabiana Szczygła. W drugiej połowie zawodnicy Wdy ruszyli do jeszcze większego natarcia. Bramkę wyrównującą zdobył Wiktor Zacharek, a chwilę później Wda wyszła na prowadzenie 3:2 po trafieniu Oskara Graczyka, który zdobył przepiękną bramkę. Nie minęło kilkadziesiąt sekund, a Feniks doprowadził do wyrównania po golu Emila Nowaka. Wda U17 zadała kolejne ciosy. Drugą równie piękną jak pierwsza bramkę zdobył Oskar Graczyk, a na 5:3 dla Wdy podwyższył Oskar Kubiak. Do końca meczu pozostało niespełna pięć minut i wydawało się, że Wda utrzyma już do końca to prowadzenie. Tymczasem Feniks walczył do samego końca i zdołał uratować remis. Szybko bramkę na 4:5 zdobył Łukasz Witko, a remis uratował graczom Feniksa Kacper Furtak.

10 grudnia 2022 17:30 II Liga 2022/23