Pantery Gresta – Vector Team 7:3 (3:0)

Pantery: Topór 3, Frankiewicz 2, Gackowski 1, Zieliński 1

Vector: Kiełpiński 2, Olszewski 1

MVP: Mikołaj Topór (Pantery)

Faworytem meczu były Pantery, które szybko wyszły na prowadzenie, po tym jak bramkę zdobył Norbert Frankiewicz. W kolejnych minutach zespół Panter musiał się jednak sporo namęczyć. Wynik dość długo nie ulegał zmianom, bo zespół Vectora mądrze się bronił. Poddenerwowany takim obrotem sprawy, opiekun Panter, Krzysztof Dobrowolski poprosił o czas. Reprymenda poskutkowała i kilka sekund później Mikołaj Topór podwyższył na 2:0. Jeszcze przed przerwą Topór zdobył trzecią bramkę i Pantery schodziły do szatni prowadząc 3:0. Już na samym początku drugiej połowy, Topór skompletował hat-tricka, a Pantery objęły prowadzenie 4:0. Kolejne gole zdobywali Zieliński i Frankiewicz. Vector pierwszą bramkę strzelił przy stanie 0:6, wykorzystując stały fragment gry. Pantery odpowiedziały jeszcze trafieniem Adriana Gackowskiego. Ambitnie walczący zawodniczy Vectora jeszcze w samej końcówce zmniejszyli swoją porażkę, zdobywając dwie bramki autorstwa Kacpra Kiełpińskiego i Patryka Olszewskiego.