Klub Podróżnika/Apis – FC Chełmża 9:3 (4:2)

KP/APIS: Minga 4, Szulc 2, Kotecki 1, Dolewski 1, Śpica 1

FC Chełmża: Wolak 3

MVP: Mateusz Minga (KP/Apis)

Mecz dużo lepiej zaczął się dla Chełmży, która po dwóch golach Bartosza Wolaka dość szybko wyszła  na prowadzenie 2:0. Kilka minut trwało zanim gracze KP/Apis złapali właściwy rytm gry. Można jednak powiedzieć, że od ósmej minuty zawodnicy Klubu Podróżnika przejęli całkowitą kontrolę nad meczem i nie oddali jej do samego końca. KP/APIS jeszcze przed przerwą najpierw doprowadził do wyrównania, a potem wyszedł na prowadzenie 4:2. W drugiej połowie zawodnicy KP/APIS całkowicie już zdominowali wydarzenia na boisku, strzelając kolejne gole seriami. Najwięcej, bo aż cztery gole na swoje konto zapisał Mateusz Minga, który w samej końcówce nie wykorzystał kilku dobrych sytuacji. Gdyby stało się inaczej, jego dorobek byłby jeszcze wyższy. Chełmża zdołała odpowiedzieć już tylko jedną bramkę w samej końcówce, gdy przy wyniku 9:2 dla Klubu Podróżnika, trzecią swoją bramkę w tym meczu zdobył Bartosz Wolak.