StalexLiga

Switch to desktop Register Login

Prawdziwy pogrom w Unisławiu

W gościnnym meczu Stalex Ligi w hali w Unisławiu, gospodarze ulegli bardzo wysoko Eurodrobiowi Toruń 0:7 (0:6). Bohaterem meczu został Paweł Mądrzejewski, autor trzech goli i dwóch asyst.

Relacja:

Unisław Team – Eurodrób Toruń 0:7 (0:6)
Eurodrób: Mądrzejewski 3, Majchrzak 1, Ostrowski 1, Szefler 1, Kwiatkowski 1
Żółta kartka: Piotrowski (Unisław)
Zerko: Nikodem Romanowski (Eurodrób) – 5 strzałów obronionych
MVP: Paweł Mądrzejewski (Eurodrób Toruń)

karty
Unisław: Szerbat - złota, Piotrowski - srebna, Hapka - brązowa
Eurodrób: Mądrzejewski - złota, Ostrowski - srebna, Szefler - brązowa

Mecz w Unisławiu rozstrzygnął się bardzo szybko, bo torunianie już po niespełna siedmiu minutach prowadzili 3:0 po dwóch golach Mądrzejewskiego i trafieniu Majchrzaka. Potem właściwie Eurodrób kontrolował już grę. Gospodarze do czego ostatnio przyzwyczaili od samego początku próbowali gry z bramkarzem angażującym się w ataki, ale na niewiele się to zdało. Trzeba przyznać, że zespół z Unisławia był tego dnia bardzo mało kreatywny w ataku, o czym świadczy liczba zaledwie pięciu celnych strzałów na bramkę Romanowskiego. Golkiper z Torunia złapał więc „zerko”, ale nie musiał przy tym specjalnie się napracować. Trzeba również dodać, że był to już drugi mecz z rzędu Unisławia bez strzelonego gola (w ostatniej kolejce Unisław przegrał z Grestą 0:5). Jeszcze w pierwszej połowie Eurodrób strzelił kolejne trzy gole i do przerwy prowadził aż 6:0. W drugiej połowie żadna ze stron specjalnie nie forsowała tempa i mecz zakończył się ostatecznie wygraną torunian 7:0, która znacznie przybliża ich do zajęcia miejsca w pierwszej czwórce.