StalexLiga

Switch to desktop Register Login

Darmex Casing nie składa broni

Kolejnym zespołem, który zagra z nami jest dobrze znany, jeden z najdłużej wystepujących z nami - Darmex Casing. Skład, który dostarczył nam kierownik drużyny Rafał Klejbor wydaje się być mocniejszy niż ostatnio. W niebieskiej koszulce wystąpi większość z zawodników, których oglądaliśmy ostatnio w Prosiaczku. Mowa tutaj o Konieczce, Kwirancie czy Mindze. Darmex na pewno będzie chciał spróbować powalczyć o II ligę. Jak to się skończy, pokaże halowy parkiet.

Rafmix powalczy o obronę tytułu !

Długo czekaliśmy na zgłoszenie mistrza ligi, ale opłacało się. Rafmix powalczy o obronę tytułu. Kierownik drużyny Marcin Gruszczyński, zmontował skład bardzo podobny do tego, w którym wygrywali 11 edycję StalexLigi. Wszyscy zapowiadają walkę o obronę mistrzostwa. Na mecze Rafmixa zawsze przychodziło dużo publiczności. Liczymy, że nie inaczej będzie i podczas zbliżającego się sezonu.

Lisewskie Jaszczury wkraczają do StalexLigi !

Miło nam poinformować, że po kilku sezonach przerwy do naszej ligi wraca zespół z Lisewa. Jakub Smolny zebrał solidne nazwiska. Radosław i Paweł Goral czy Damian Taglewski wzmocnieni pozostałymi gracze z pewnością będą chcieli pozostawić po sobie dobre wrażenie. Większość z graczy występowała już na naszym parkiecie, jednak teraz postanowiono zewrzeć szyki i powalczyć pod jedną banderą. 

Wzmocniony Haber zapowiada ostrą walkę

Mistrz III ligi z poprzedniego sezonu nie spoczywa na laurach. Michał Krasnodemski, kierownik zespołu zbudował solidny zespół oparty głównie na graczach, którzy w poprzednim sezonie pokazali się z dobrej strony. Do tego dokoptowani zostali gracze z Dąbrowy Chełmińskiej, którzy w tym sezonie nie wystąpią na naszym parkiecie. Ważną kwestią dla Habra jest również rozstawienie przy losowaniu, które z pewnością pomoże uniknąć najsilniejszych zespołów w eliminacjach.

Radbox - nowy twór w lidze

Witamy kolejny nowy zespół w StalexLidze ! Tym razem swój zespół zgłosił dobrze znany z ligi Radosław Podgórski. Nie znamy jeszcze całego składu, ale wiemy że zespół oparty będzie głównie na graczach z Przysierska i okolic. Radkowi i reszcie życzymy samych pozytywnych emocji związanych z występami z StalexLidze !

Skoda i Unisław Team PBDI z dzikimi kartami!

Zarząd Ligi po raz pierwszy w historii rozgrywek postanowił przyznać aż dwie dzikie karty na rozgrywki Stalex Extraligi. Otrzymają je bardzo zasłużone dla rozgrywek zespoły z Unisławia i Grudziądza.

Team Świekatowo zagra w Rundzie Eliminacyjnej

Kolejny sezon z nami zagra dobrze znana ekipa ze Świekatowa. Sympatyczni zawodnicy ponownie podejmą walkę o jak najlepszy rezultat. Przypominamy, że jak do tej pory Team Świekatowo występował tylko w rozgrywkach III ligi. Zawsze cechowała ich walka do ostatniego gwizdka sędziego, więc można być pewnym, że zawziętości i sportowej złości im nie zabraknie.  

Świeckie Orły chcą latać wysoko

Robert Góra ponownie wystawia swój zespół do walki w Extralidze. Świeckie Orły bardzo dobrze zaprezentowały się w 11 edycji, co z pewnością zostanie przekute tylko w same korzyści. Skład Orłów będzie bardzo podobny do ubiegłego sezonu. Cele, które będą postawione przed sezonem trzeba będzie zweryfikować kiedy znany będzie już pełny skład StalexExtraligi. Bez tej informacji oczywiście życzymy Orzełkom samych wygranych !

Pantery chcą mocniej podrapać

Zespół Pantery/Gresta/Espack/Sadowska wystąpi w Stalex Lidze po raz drugi z rzędu. Poprzedni sezon miał być dla młodej ekipy przetarciem na futsalowym szlaku.

Nowy zespół z Torunia

Miło nam poinformować, że w naszych rozgrywkach wystąpi kompletnie nowy zespół. Będzie nim toruński TAF. Zespół, który występuje na parkietach drugiej ligi futsalu montuje bardzo silny skład.