StalexLiga

Switch to desktop Register Login

Czarni Lniano ostatnim uczestnikiem ligi

Sytuacja jest bardzo dynamiczna. Chęć udziału wyraził zespół Czarnych Lniano. W związku z tym, że chcemy aby zespołów było jak najwięcej wyraziliśmy zgodę na akceptację zgłoszenia po zakończeniu rekrutacji. Tym samym Czarni zostali ostatnim zespołem w 12 edycji StalexLigi.

We wtorek miało miejsce przedsezonowe spotkanie kierowników Stalex Extraligi z władzami ligi. Spotkanie to miało przede wszystkim na celu wprowadzić udogodnienia co do przebiegu kolejki ligowej. Co ustalono ?

Jednak 26 zespołów !

Pospieszyliśmy się z informacją na temat finalnej ilości zespołów biorących udział w 12 edycji StalexLigi. W tym sezonie będziemy mieć reprezentanta z Bydgoszczy. Swój akces zgłosił zespół o nazwie PlayArena Bydgoszcz. W większości są to gracze znani już z naszego parkietu. Zespół ten powalczy w ramach eliminacji. Teraz już z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że oglądać będziemy w akcji 26 drużyn !

Zapraszamy na losowanie StalexLigi 12 !

Serdecznie zapraszamy wszystkich kierowników i nie tylko na losowanie przed inauguracją StalexLigi, która odbędzie się w najbliższy piątek 9 listopada o godzinie 17.00 na sali rozgrzewkowej Hali widowiskowo-sportowej. Podczas tej inauguracji rozlosujemy grupy Rundy Eliminacyjnej, Pucharu Ligi oraz poznamy pierwsze pary Stalex Extraligi. Serdecznie zapraszamy !

Stalex Liga będzie ciekawa jak nigdy dotąd!

Dwadzieścia pięć zespołów zgłosiło się do dwunastego sezonu rozgrywek Halowej Ligi Piłki Nożnej „Stalex Liga” w Świeciu. Wśród nich trafiły się dwa spektakularne powroty i co najmniej dwa zupełnie nowe zespoły, które mogą sporo namieszać.

Absolutny debiutant z Serocka!

Ostatnim zespołem, który dosłownie rzutem na taśmę dołączył do grona Stalex Ligi jest POL-OSTEG Serock. To absolutny beniaminek w naszych rozgrywkach, co szczególnie cieszy, bo jeszcze nigdy zespół z Serocka na naszych parkietach nie występował. Kibicom piłkarskim w regionie pewnie nie trzeba tej drużyny bliżej przedstawiać, bo będzie się składać głównie z zawodników Pomorzanina POL-OSTEG Serock, występującego obecnie w klasie okręgowej, a takie nazwiska jak Ireneusz Szczęsny, czy Maciej Zadworny znane są z trawiastych boisk od wielu lat. Mamy więc kolejny zespół z aspiracjami do awansu z Rundy Eliminacyjnej.

Baster po raz drugi w Stalex Lidze!

W ostatniej chwili otrzymaliśmy potwierdzenie od naszego sponsora nagród, Pana Macieja Paluchowskiego, że w tym sezonie również postanowił wystawić swój zespół do rywalizacji w Stalex Lidze. Dla Bastera będzie to drugi sezon startów z rzędu! W debiutanckim sezonie Baster występował co prawda w trzeciej lidze, ale w eliminacjach sprawił kilka niespodzianek i naprawdę niewiele zabrakło mu do awansu do II ligi. Przy odrobinie szczęścia w tym sezonie ekipa naszego sponsora może pokusić się o nieco lepszy wynik, czego oczywiście im serdecznie życzymy.

Spotkanie kierowników Stalex Extraligi!

Uwaga!!! W dniu 06.11.2018r. (wtorek) o godzinie 17.00 w sali konferencyjej Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu odbędzie się spotkanie organizacyjne kierowników drużyn, biorących udział w Stalex Extralidze!

Kolejny zespół z Przysierska

Dariusz Gerke, właściciel firmy Noe-Trans postanowił ponownie sprawdzić ze swoim zespołem własne umiejętności piłkarskie. W składzie widnieją głównie gracze trawiastej Sparty, jednak nie brakuje też przedstawicieli Wisły Gruczno jak i Gromu Osie. Noe-Trans od zawsze cechowało się silną fizyczną grą. Zobaczymy czy taki styl doprowadzi ich do korzystnych wyników.

Rzutem na taśmę zgłosiły się kolejne zespoły. Tym razem Grudziądz Team i Tygrysy Sulnowo zadeklarowały udział tylko w Pucharze Ligi. Zespół Macieja Gzelli powraca do naszych rozgrywek, a najnowszy twór piłkarski w naszej gminie Tygrysy Sulnowo, jest absolutnym debiutantem wśród rodziny futsalowej.