StalexLiga

Switch to desktop Register Login

Znamy już wszystkich półfinalistów !

Rafmix i Partnerzy, Gresta/Espack/Sadowska, Eurodrób oraz TAF Toruń wygrały swoje mecze ćwierćfinałowe i zameldowali się w półfinałach Ligi.

KP/Apis najlepszym trzecioligowcem

Noe-Trans Przysiersk - KP/Apis 1:5 (0:3)

Bramki: 

Noe-Trans - Jackowski 1

KP/Apis - Romanowski 2, Pawkin 2, Baszkiewicz 1

MVP - Pawkin (KP/Apis)

Najważniejszy mecz w III lidze nie przyniósł spodziewanych emocji. Od pierwszego gwizdka sędziego gracze z Jeżewa zdominowali poczynania na parkiecie. Bardzo dobrze między słupkami spisywał się Maćkiewicz, który obronił 15 strzałów rywali. Z przodu z kolei bardzo aktywny był Bartosz Pawkin, który stwarzał wiele problemów zawodnikom Noe-Trans. W zespole Darka Gerke zabrakło Ligmanowskiego, który z pewnością byłby sporym wzmocnieniem. Ostatecznie to KP/Apis wywalczył sobie prawo bycia rozstawionym przed losowaniem grup eliminacyjnych.

 

Jaszczury nie spotkają się z Panterami

Zespół Lisewskich Jaszczurów poinformował nas o ich niestawiennictwie na meczu z ekipą Panter W związku z tym Pantery otrzymują walkower i kończą sezon na 19 miejscu, a zespół Lisewskich Jaszczurów na pozycji 20.

30 bramek w sobotnich meczach

Drużyny Habra oraz Stolarni wygrały swoje pojedynki o końcowe lokaty.

Ogrom emocji mieliśmy w piątkowy wieczór przy półfinałach Pucharu Ligi. Ostatecznie w wielkim finale zobaczymy TAF oraz Eurodrób, który dodatkowo zdobył jeszcze Superpuchar.

Zespół z Lniana postanowił nie przystąpić do ostatniego meczu w sezonie gdzie ich przeciwnikiem miała być drużyna Darmexu Casing. W związku z tym Czarni zostają sklasyfikowani na 26 miejscu, zaś zawodnicy Darmexu zajmują 25 lokatę.

Piątkowe spotkanie w ramach półfinału Pucharu Ligi pomiędzy Rafmixem a Eurodrobiem będzie dodatkowo naznaczony inną rywalizacją. Jest w końcu możliwość rozegrania Superpucharu Ligi. Obie ekipy z pewnością potraktują tą rywalizację prestiżowo, gdyż od nie pamiętnych już czasów mecze tych drużyn przyciągały na trybuny większą ilość kibiców. Torunianie będą mieć pierwszą okazję do zmazania "plamy" po laniu od Rafmixa w finale ubiegłego sezonu. Rafmix z kolei po wygraniu wszystkich meczy w Extralidze będzie chciał utrzymać wspaniałą passę zwycięstw. Dla zwycięzcy oczywiście przygotowany jest puchar okazałych rozmiarów. EMocji na pewno nie zabraknie ! Zapraszamy od 20.40 !

Koniec rywalizacji w grupach III ligi

W ostatnich meczach grupowych III ligi zwycięstwa odniosły zespoły Stolarni oraz KP/Apis.

Terminarz na 15.02, 16.02 i 17.02

Poniżej przedstawiamy terminarz na najbliższy weekend.

Znamy już pary 1/4 finału Stalex Ligi

Zestaw par ćwierćfinałów przedstawia się następująco (zgodnie z kluczem rozstawień):

Raf-Mix i Partnerzy vs POL-OSTEG Serock

Syla/Lumifil Development/Kręgielnia vs TAF Toruń

Eurodrób Toruń vs Unisław Team PBDI

Gresta/Espack/Sadowska vs POL-HEM/Wasbud/Agrokompleks/Pawstal