Dziś zainaugurowaliśmy 17. sezon Stalex Ligi. Pierwsze punkty zgarnął debiutant z Łasina.

Przyjaciele z Boiska Bysław – Feniks Łasin 1:4 (0:0)

Przyjaciele: Filip Olszewski.

Feniks: Patryk Jaskólski, Cezary Mrozowski, Hubert Marszałek, Jakub Badaszewski.

MVP meczu:

Na inaugurację zmierzyli się dwaj debiutanci z II ligi. Od początku groźniejsi byli piłkarze z Łasina, którzy na co dzień grają w B klasie toruńskiej. Jednak w 1. części brakowało im zdecydowanie skuteczności lub dobrze bronił bramkarz rywali Aleksander Kufel. Dobrych okazji nie wykorzystali m.in. Kacper Kurkiewicz (trzy), Jakub Badaszewski (2), Cezary Mrozowski i Patryk Jaskólski. Bysławianie do przerwy wypracowali sobie 3-4 sytuacje. Najlepszej nie wykorzystał w 10. min. Szymon Barwiński nie trafiając do pustej bramki po zagraniu Adriana Ziętkowskiego.

Na pierwszego gola nowego sezonu czekaliśmy do 37 sekundy 2. części, a strzałem zza pola karnego zdobył go Patryk Jaskólski. Potem łasinianie znów zmarnowali kilka okazji, by w końcu w 23. min. podwyższyć na 2:0 po trafieniu z ostrego kąta Cezarego Mrozowskiego (po asyście Kurkiewicza). Minutę później zawodnicy z powiatu grudziądzkiego wyprowadzili kontrę, którą trzecią bramką zakończył Hubert Marszałek. Przyjaciele z Boiska w 27. min. zdołali zdobyć pierwszego gola w Stalex Lidze po strzale Filipa Olszewskiego, ale okazał się on tylko honorowym. 60 sekund potem zwycięstwo Feniksa przypieczętował Jakub Badaszewski. 비트코인 도박