Świeckie Orły – Pantery/Gresta/Espack/Sadowska 7:3 (2:2)
MVP – Ratkowski Jakub (Świeckie Orły)
Karty:
Orły – Ratkowski Jakub (złota), Maliszewski (srebrna), Góra (brązowa)
Pantery – Frankiewicz (złota), Topór (srebrna), Gackowski (brązowa)
Mecz o wszystko dla Panter, które aby mieć jeszcze szanse na utrzymanie, musiały zgarnąć komplet w tym meczu. W zespole Orłów po raz pierwszy widzieliśmy w tym sezonie Wojciecha Ratkowskiego oraz dopiero co dopisanego Karola Maliszewskiego. Pantery rozpoczęły obiecująco, bo od bramki Frankiewicza. Kiedy na 0:2 podwyższył Mikołaj Topór, można było myśleć, że młoda Gresta ucieknie przeznaczeniu. Orły jednak nie od dziś grają w Extralidze i dobrze wiedzą jak skutecznie gonić rywali. Bramki Maliszewskiego i Góry dały wynik 2:2 do przerwy. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Cały czas widzieliśmy wyrównanie widowisko. Końcowy wynik nie odzwierciedla sytuacji w tym meczu. Panterom gratulujemy przygody w elicie i liczymy na szybki powrót w grono najlepszych.