Proflex/Agnes/Eko-Mur/Pol-Hem – Świeckie Orły 4:3 (2:3)

Proflex: Rogóż 2, Laskowski 1, Napierała 1

Świeckie Orły: Kotala 2 (1 z karnego), Góra 1

Żółte kartki: Laskowski, Brzeziński (Proflex), Kotala, Andrzejewski (Orły)

MVP: Daniel Katerla (Proflex)

Szał kart:

Proflex: Złota: Katerla, Srebrna: Laskowski, Brązowa: Rogóż

Orły: Złota: Kotala, Srebrna: Andrzejewski, Brązowa: Góra

Proflex objął bardzo szybko prowadzenie bo już pierwszy strzał w meczu autorstwa Laskowskiego wpadł do siatki Orłów. Potem jednak inicjatywę przejął zespół młodych świecian. Szybko do wyrównania doprowadził Maciej Góra, a po kilku minutach rzut karny na bramkę zamienił Patryk Kotala. Orły dłuższy czas prowadziły 2:1, a Proflex szybko osiągnął limit fauli. W pierwszej połowie padły jeszcze dwa gole. Dla Proflexu trafił Rogóż, a dla Orłów drugiego gola strzelił Kotala i do przerwy Świeckie Orły prowadziły 3:2. W drugiej połowie młody zespół, który wystawił na mecz tylko sześciu zawodników opadł nieco z sił. Bardzo doświadczona ekipa Proflexu zyskiwała przewagę optyczną z minuty na minutę. Dużo wnosiły szybkie, rotacyjne zmiany, a wypoczęci zawodnicy sprawiali różnicę. Bardzo dobrze w meczu zaprezentowali się Laskowski i Katerla. Ten drugi zaliczył dwie ważne asysty. Do remisu 3:3 po jednej z szybkich kontr doprowadził jednak Marcin Napierała. Zwycięskiego gola natomiast zdobył Tomasz Rogóż, który również należał do najaktywniejszych zawodników na boisku.