Proflex/Agnes/Eko-Mur/Pol-Hem – Gresta/Espack/Sadowska 2:5 (1:2)

Gresta: Szpankiewicz 2, Komur 1, Kolmajer 1, Ernest 1

MVP: Mateusz Komur (Gresta)

Szał kart:

Proflex: Złota: Laskowski, Srebrna: Katerla, Brązowa: Górski

Gresta: Złota: Komur, Srebrna: Szpankiewicz, Brązowa: Jarantowicz

W pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany. Wynik otworzył pięknym strzałem Patryk Laskowski. Do remisu doprowadził Dawid Szpankiewicz, a gola równo z końcową syreną na 1:2 do przerwy dla Gresty dołożył Mateusz Komur. W bramce Gresty stanął młody Karol Drażdżewski który pod nieobecność Daniela Semraua, został przetransferowany z młodych Panter. To właśnie on kapitalnym długim wyrzutem uruchomił Kolmajera, który podwyższył na 3:1 dla Gresty. Generalnie Drażdżewski zagrał bardzo dobry mecz, broniąc 16 strzałów (89%). Dał się pokonać już tylko Danielowi Katerli przy bramce na 2:3. Potem bramki strzelała już tylko Gresta. Na 4:2 podwyższył Wojciech Ernest, a wynik na 5:2 dla zdobywców Pucharu KP ZPN ustalił i Dawid Szpankiewicz, potwierdzając tym samym swoją doskonałą dyspozycję w tym meczu.