Proflex/Agnes/Eko-Mur/Pol-Hem – Chełmża Futsal Team 2:3 (1:2)
Chełmża: B. Łagodziński 2, Grodzicki 1 (z przedłużonego karnego)
MVP: Bartosz Łagodziński (Chełmża Futsal Team)
Szał kart:
Proflex: Złota: Katerla, Srebrna: Papierowski, Brązowa: Rogóż
Chełmża: Złota: Bartosz Łagodziński, Srebrna: Grodzicki, Brązowa: Kwiatkowski

Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla Chełmży, która objęła prowadzenie w szóstej minucie po bramce Bartosza Łagodzińskiego. Proflex wziął się za odrabianie strat i po kilku minutach Daniel Katerla doprowadził do remisu. Piłkarze Proflexu już w dziewiątej minucie wyczerpali jednak limit fauli i nie zdołali się uchronić przed przedłużonym karnym. Tego na gola zamienił Mateusz Grodzicki i do przerwy Chełmża prowadziła 2:1 i zanosiło się na trzecią niespodziankę wieczoru. Ekipa Proflexu wyglądała jednak na dość opanowaną, jakby doświadczeni piłkarze Michała Pamulaka byli pewni, że uda im się spokojnie odrobić stratę. Minuty mijały, a zespół z Chełmży dobrze się bronił. Zastępujący w bramce, pauzującego za kartki Szymona Ciesielskiego, Dawid Kwiatkowski obronił 14 groźnych strzałów, między innymi Katerli, Papierowskiego i Rogóża. Przy uderzeniu „Papy” w samo okno nie miał jednak szans. Po raz drugi tego dnia na tablicy pojawił się remis. Chełmża znów jednak wyszła na prowadzenie gdy po jednej z kontr gola na 3:2 strzelił najlepszy na boisku Bartosz Łagodziński. Mimo, że do końca meczu pozostało jeszcze kilka minut, waleczna ekipa z Chełmży broniła się skutecznie do samego końca i mimo, że przegrała statystykę strzałów 20:27, w tej najważniejsze klasyfikacji okazała się lepsza, wygrywając 3:2.