Pantery/Gresta/Espack/Sadowska – KP/Apis 2:3 (1:0)

Pantery – Dobrowolski 1, Kolano 1

KP/Apis – Pawkin 2, Szymecki 1

MVP – Pawkin (KP/Apis)

Zdecydowanie najbardziej emocjonujące spotkanie w Eliminacjach w dniu dzisiejszym. Mecz obdarzony był wysokim punktem gatunkowym, z racji walki o ostatnie wolne miejsce w II lidze. Na placu gry przez w sumie całą pierwszą połowę widzieliśmy piłkarskie szachy. Żadna z ekip nie potrafiła skutecznie pokonać bramkarza rywali. Dopiero w końcówce Michał Kolano znalazł sposób na Maćkiewicza. W drugiej połowie KP/Apis, które musiało ten mecz wygrać przynajmniej 3 bramkami, aby uzyskać awans rzuciło wszystko na jedną szalę. Kiedy po trafieniach Pawkina i Szymeckiego zrobiło się 1:3, wśród Panter wyczuwalna była obawa o dalszy wynik. Na szczęście dla nich trafienie Dobrowolskiego mimo braku zdobyczy punktowej w tym meczu, dało jego drużynie upragniony awans do II ligi. KP/Apis walczyło do końca, ale zabrakło czasu.

20 grudnia 2020 10:30 Eliminacje Gr. A 2020/21