Pantery/Gresta/Espack/Sadowska – Klub Podróżnika/Apis 4:3 (2:3)

Pantery: Piątkowski 2, Kaczerowski 1, Macura 1

KP/Apis: Pawkin 1, Baszkiewicz 1, Dolewski 1

Żółte kartki: Topór, Dobrowolski (Pantery)

MVP: Marek Piątkowski (Pantery)

Zwycięstwo młodych Panter nad doświadczoną ekipą Klubu Podróżnika można uznać za małą niespodziankę. Trzeba jednak dodać, że młode zaplecze Gresty/Espack/Sadowskiej zagrało dobre spotkanie. Pantery wyszły na prowadzenie po golu Marka Piątkowskiego. Później sytuacje zmieniały się jak w kalejdoskopie. Po golach Dolewskiego i Baszkiewicza, KP/Apis wyszedł na prowadzenie 2:1. Drugie trafienie Piątkowskiego dało na chwilę Panterom remis, ale do przerwy to Klub Podróżnika prowadził 3:2, po bramce Bartosza Pawkina. Na tym strzelanie w ekipie KP/Apis się zakończyło, bo w drugiej połowie Patery nie dały się już pokonać, a same strzeliły dwa gole. Do remisu 3:3 doprowadził Patryk Kaczerowski, a po bardzo ładnej, koronkowej akcji gola na 4:3 strzelił Michał Macura. Jak się potem okazało, była to bramka na wagę zwycięstwa. Pantery w końcówce zagrały bardzo mądrze w defensywie i mimo tego, że Klub Podróżnika miał jeszcze prawie 9 minut na doprowadzenie do wyrównania, to wynik meczu już się nie zmienił. Gołym okiem widać postęp w drużynie Panter, szczególnie jeśli chodzi o defensywę. Zbyt wcześnie jeszcze mówić o drugiej lidze, ale na pewno tym meczem, młody zespół pokazał, że w tym roku może wreszcie do niej awansować.