KP/Apis – FC Struchawa 8:1 (3:1)

KP/Apis – Romanowski 2, Bocian 2, Jeziorski 2, Klafczyński 1, Szymański 1

Struchawa – Jaworski 1

MVP – Pawkin (KP/Apis)

Spotkanie to miało być dla jeżewian jednym z tych, które określa się jako “must win” w kwestii ewentualnej gry w II lidze. Początkowe minuty nie zapowiadały jednak pewnej wiktorii KP/Apis. Wynik otworzył prostym strzałem Adam Bocian. Kiedy wszyscy myśleli, że za chwilę faworyt dołoży kolejne trafienia, bramkarza Maćkiewicza pokonał Jaworski. Riposta była natychmiastowa. Dwa ładne gole zdobył Romanowski i te trafienia uspokoiły poczynania Kp/Apis. Z każdą kolejną minutą przewaga jeżewian nie podlegała już żadnej dyskusji, czego efektem były następne bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8:1 i jest to dobry prognostyk przed spotkaniami w najbliższy weekend, które mogą dać już nam odpowiedzi, które ekipy zagrają w II, a które w III lidze.

16 grudnia 2020 18:10 Eliminacje Gr. A 2020/21