Chełmża Futsal Team – Gresta/Espack/Sadowska 2:7 (0:3)

Chełmża FT: K. Ciesielski 1, R. Łagodziński 1

Gresta: Wenerski 3, Ernest 1, Jarantowicz 1, Szpankiewicz 1, Kocieniewski 1

MVP: Łukasz Wenerski (Gresta)

Szał kart:

Chełmża: Złota: K. Ciesielski, Srebrna: R. Łagodziński, Brązowa: Grodzicki

Gresta: Złota: Wenerski, Srebrna: Ernest, Brązowa: Semrau

Piłkarze Gresty pod nieobecność swojego sztabu szkoleniowego odnieśli pewne i dość łatwe zwycięstwo. Już pierwsza połowa pokazała, że faworyt jest tylko jeden. Po dziesięciu minutach Gresta prowadziła już 3:0 po dwóch golach Łukasza Wenerskiego i bramce Dawida Szpankiewicza. Już na początku drugiej połowy po rzucie wolnym pośrednim, Wojtek Ernest tylko musnął piłkę, którą pięknym uderzeniem do bramki skierował Wenerski. To był drugi gol Łukasza Wenerskiego zdobyty w tym meczu z rzutu wolnego, a lider Gresty wyraźnie wyrasta na jednego ze specjalistów całej Stalex Ligi właśnie w stałych fragmentach gry. Po kolejnych pięknych i składnych akcjach, gole dla Gresty zdobywali Wojciech Ernest i Patryk Jarantowicz. Dopiero przy stanie 6:0 dla Gresty, Chełmża przeprowadziła akcje po której świetnie broniący Daniel Semrau, musiał ratować się faulem w polu karnym. Uderzenie z sześciu metrów na gola zamienił Kamil Ciesielski. Potem Chełmża wycofała bramkarza, chcąc nieco poprawić wynik w i tak już przegranym meczu. Udało się to połowicznie, bo po bramce na 2:6 Radosława Łagodzińskiego, ostateczny wynik na 7:2 dla Gresty ustalił Szymon Kocieniewski.