Chełmża Futsal Team – Feniks Futsal Team 9:4 (3:1)

Chełmża – Zieliński 4, Etmański 3, Łagodziński 1, Polikowski 1

Feniks – Piór 3, bramka samobójcza 1

MVP – Zieliński (Chełmża Futsal Team)

Jeszcze przed spotkaniem można było usłyszeć o problemach z bramkarzami w zespole z Chełmży. Finalnie udało się dojechać Dominikowi Kwiatkowskiemu, który godnie zastąpił między słupkami Szymona Ciesielskiego. Od pierwszego gwizdka sędziego to extraligowiec nadawał tempo tej rywalizacji. Bardzo dobrze współpracował duet Zieliński-Etmański wzajemnie się uzupełniając. Do przerwy mieliśmy wynik 3:1 i wrażenie, że wszystko jest pod kontrolą drużyny Kamila Ciesielskiego. W drugiej połowie ta przewaga jeszcze bardziej się uwidoczniła. W zespole Feniksa ambitnie swoich szans szukali przede wszystkim Piór i Adamczyk. Ostatecznie Chełmża wygrała 9:4 i w ćwierćfinale spotka się z zespołem Rafmixu & Partnerów. Do tej rywalizacji przystąpią osłabieni brakiem Radka Łagodzińskiego, który otrzymał trzecią żółtą kartkę. Po takiej samej pauzie wraca za to Łukasz Dormowicz.

6 lutego 2022 15:00 Baraż 2021/22