Azymut Transport – Świeckie Orły 2:10 (2:5)

Azymut: Wiśniewski 2

Świeckie Orły: Rożnowski 4 (1 z karnego), Ratkowski 2, Maliszewski 2, Kotala 1, Prybiński 1

Żółte kartki: Kwirant (Azymut), Czerwona kartka: Kwirant (Azymut) – za dwie żółte

MVP: Maciej Rożnowski (Świeckie Orły)

Azymut mógł wietrzyć szansę na niespodziankę z uwagi na pauzę za kartki jednego z liderów Świeckich Orłów, Macieja Góry. Gracze Azymutu dzielnie trzymali się do 11’ minuty. Dość szybko, bo już po niespełna trzech minutach Orły prowadziły 2:0 po golach Prybińskiego i Ratkowskiego, ale z biegiem czasu Azymut wyrównał na 2:2, po dwóch pięknych bramkach, najlepszego w barwach Azymutu Wiśniewskiego. Końcówka pierwszej połowy należała jednak zdecydowanie do Orłów, które po golach Maliszewskiego, Rożnowskiego i Kotali odskoczyły na 5:2. Trzybramkowa zaliczka pozwoliła Świeckim Orłom grać nieco spokojniej i dalej punktować swoich rywali. Świetny mecz rozgrywał Maciej Rożnowski, który w drugiej połowie zdobył bramki na 6:2 i 7:2. Kolejne trafienie dołożył Wojtek Ratowski, a po czwartym golu w meczu Rożnowskiego, Orły gromiły już rywali 9:2. W między czasie za drugą żółtą kartkę boisko musiał opuścić Oskar Kwirant. Przez dłuższy czas bramki już nie padały. Dopiero w samej końcówce, wyraźnie zmierzające do dwucyfrówki, Orły zrealizowały swój cel, za sprawą Karola Maliszewskiego. W ten sposób Świeckie Orły nie tylko awansowały do ćwierćfinałów, ale również utrzymały się oficjalnie w Stalex Extralidze!