Azymut Transport – Gresta/Espack/Sadowska 1:12 (0:4)

Azymut: Kwirant 1

Gresta: Ernest 4, Komur 2, Wenerski 2, Kaczkowski 1, Kocieniewski 1, Jarantowicz 1, Wiśniewski 1

MVP: Wojciech Ernest (Gresta)

Będąca na fali po wygranej w 1/32 finału Pucharu Polski Gresta łatwo poradziła sobie z drugoligowcem, grającym na dodatek bez swojego lidera, Sebastiana Wiśniewskiego, pauzującego za kartki. Wynik już w 1’ minucie golem bezpośrednio z rzutu rożnego otworzył Wojciech Ernest! Po trafieniach Kocieniewskiego i ponownie Ernesta, Gresta w piątej minucie prowadziła już 3:0. Potem przyszedł najdłuższy kryzys strzelecki, bo faworyt przez ładnych parę minut mimo przygniatającej przewagi nie był w stanie zdobyć bramki. Przełamał to dopiero „Erni” w końcówce pierwszej połowy, strzelając na 4:0. Gresta otworzyła za to bardzo mocno drugą połowę, bo w ciągu niespełna trzech minut zdobyła trzy gole. Bohaterem tego fragmentu był Mateusz Komur, który sam zdobył dwie bramki i asystował do Piotra Kaczkowskiego. Szybko zrobiło się już 7:0 i praktycznie jedyną niewiadomą pozostawały rozmiary zwycięstwa Gresty. Na 8:0 podwyższył Patryk Jarantowicz i dopiero wtedy ekipa Azymutu strzeliła gola honorowego po trafieniu Kwiranta. Gresta dołożyła jeszcze 4 gole do swojego dorobku i bardzo pewnie pokonała Azymut 12:1, oddając w tym meczu 42 strzały, przy 11 uderzeniach przeciwnika.