Feniks Futsal Team – Pantery/Gresta 5:4 (2:2)

Feniks – Skowroński 2, Chiliński 1, Linkowski 1, Witko 1

Pantery – Zieliński Dominik 2, Gackowski 1, Wiśniewski 1

MVP – Linkowski (Feniks Futsal Team)

Mecz, który od samego początku zapowiadał się na niezłe widowisko, z pewnością do takich należał. Już w drugiej minucie Feniks na prowadzenie wyprowadził Skowroński. Po chwili Zieliński zaskoczył Gackowskiego. Zespoły szukały sposobu na wyjście na prowadzenie, ale obrońcy spisywali się co najmniej poczciwie. Feniks ponownie wyszedł na prowadzenie za sprawą gola Witko, na co ekspresowo odpowiedział ponownie Zieliński. W drugiej połowie gra się zdecydowanie zaostrzyła, a kilku graczy ujrzało żółte kartoniki. Ozdobą spotkania z pewnością było trafienie Pawła Chilińskiego na 5:3. W końcówce jeszcze sygnał do ataku gole na 5:4 dał Wiśniewski, ale finalnie zabrakło czasu na doprowadzenie do wyrównania.

Noe-Trans/Rolmasz vs Futsal U-17

WALKOWER 10:0

Noe-Trans/Rolmasz – Wda Futsal U-17 Świecie 9:3 (1:0)

Noe – Winowiecki 3, Szpankiewicz 2, Kasperski 1, Jackowski 1, Kozicki 1, Gerke Martin 1

Wda – Faleńczyk 1, Zacharek 1, Graczyk 1

MVP – Jackowski (Noe-Trans/Rolmasz)

Pierwsza połowa tego pojedynku nie zapowiadała tak wysokiego zwycięstwa graczy Noe-Trans/Rolmasz. W pierwszych 15 minutach widzieliśmy bardzo wyrównane spotkanie. Wda Futsal bardzo często zagrażała bramce strzeżonej przez Marka Bernackiego. Golkiper Noe-Trans musiał często ratować swoją drużynę ze sporych tarapatów. W drugiej części Noe-Trans wyraźnie przyspieszyło swoją grę, z czym już zupełnie nie radzili sobie młodzi gracze Wdy Futsal. Bramki sypały się bardzo szybko, co tylko napędzało poczynania ekipy Dariusza Gerke. Wda miała chwilowy przebłysk powrotu do gry, kiedy to w krótkim czasie do bramki trafiali Graczyk i Zacharek. To było jednak zdecydowanie za mało na dobrze dysponowanego przeciwnika.