Vector Team – Feniks Futsal Team 3:5 (1:2)

Vector – Kęska 1, Pawelec 1, Poraj 1

Feniks – Adamczyk 3, Franke 1, Sobczak 1

MVP – Adamczyk (Feniks Futsal Team)

Kibice oglądający to spotkanie, zobaczyli ciekawy pojedynek. Wynik meczu otworzył najlepszy w tej rywalizacji Szymon Adamczyk. Vector odpowiedział w 10 minucie po pięknym trafieniu Michała Kęski. Na przerwę jednak szczęśliwsi schodzili gracze Feniksa, gdyż gola na 2:1 zdobył ponownie Adamczyk. Kiedy na 3:1 podwyższył Sobczak po dobrym zagraniu od bramkarza, Feniks był już blisko zwycięstwa. Nadzieję Vectorowi dało jeszcze trafienie Poraja w 10 minucie drugiej połowy. Minutę później trafił Pawelec i na tablicy wyników był już remis 3:3. Na dwie minuty przed końcem sprytnie przymierzył Franke i Feniks znowu prowadził. Kropkę nad i postawił swoim trzecim golem Adamczyk, i to Feniks schodził z parkietu zwycięski.