TAF Toruń – Świeckie Orły 8:1 (4:0)

TAF: Kraśniewski 3, Suchocki 2 (1 z przedłużonego karnego), Śliwiński 1, Kułacz 1, Szczepaniak 1

Orły: Góra 1 (z karnego)

Żółte kartki: Kotala, Wyka, Rożnowski (Świeckie Orły)

MVP: Michał Suchocki (TAF Toruń)

Szał kart:

TAF: Złota: Suchocki, Srebrna: Szczepaniak, Brązowa: Kraśniewski

Orły: Złota: Ratkowski, Srebrna: Góra, Brązowa: Andrzejewski

Mecz bardzo przypominał, sobotnie starcie pucharowe, wygrane przez torunian 9:2. Tym razem również torunianie bardzo szybko strzelili dwie pierwsze bramki za sprawą Kułacza i Kraśniewskiego przy dużym udziale Suchockiego. Po siedmiu minutach i pięknej bramce z rzutu wolnego „Suchego”, Toruń prowadził już 3:0, a pierwszą połowę zakończył wynikiem 4:0, gdy Suchocki wykorzystał karnego przedłużonego. Dodajmy, że przed nim ta sztuka nie udała się Szczepaniakowi i Kułaczowi. W drugiej części niewiele się zmieniło. Dopiero przy stanie 6:0, Świeckie Orły zdołały zdobyć bramkę honorową. „Zerko” Dawidowi Kraśniewskiemu zabrał Maciej Góra, wykorzystując rzut karny. W końcówce kolejne gole dołożyli jeszcze Śliwiński i Kraśniewski i w ten sposób TAF Toruń po raz drugi okazał się lepszy od Świeckich Orłów w ciągu jednego weekendu.