TAF Toruń – BS Skoda Auto Grudziądz 9:5 (4:1)
TAF: Kraśniewski 5 (1 z karnego), Przypis 2, Śliwiński 1, Kończalski 1
Skoda: Fiałkowski 2, Żyżyński 1, Stankiewicz 1, Bollin 1
MVP: Krystian Kraśniewski (TAF)
Szał kart:
TAF: Złota: Kraśniewski, Srebrna: Śliwiński, Brązowa: Przypis
Skoda: Złota: Stankiewicz, Srebrna: Górski, Brązowa: Bollin

Torunianie przyjechali na mecz w sześcioosobowym składzie z przetransferowanym z ekipy Karnowskiego Maciejem Śliwińskim, który zagrał zresztą bardzo dobry mecz i na pewno będzie stanowił o sile drużyny. Jak to w przypadku futsalowców z Torunia, nie ilość, a jakość zrobiła różnicę. Toruń już po niespełna pięciu minutach prowadził 3:0 po trzech golach rewelacyjnego Kraśniewskiego. Dopiero bramka Fiałkowskiego na 1:3 pozwoliła grudziądzanom nieco się otrząsnąć, ale nie na długo, bo jeszcze przed przerwą na 4:1 podwyższył Przypis. Na początku drugiej połowy torunianie zdobyli kolejne trzy gole i odskoczyli Skodzie na 7:1. Wydawało się, że jest już po meczu, ale chwila rozprężenia w ekipie TAF-u kosztowała torunian aż 4 gole! Skoda postanowiła zagrać, jak ostatnio często przyzwyczaiła z „lotnym” Chodyną, co zaowocowało trafieniami Żyżyńskiego, Stankiewicza, Fiałkowskiego i Bollina. Przewaga TAF-u zmalała do 7:5 i kierownik drużyny na wszelki wypadek poprosił o czas. W końcówce górę wzięło doświadczenie Michała Suchockiego, który uspokoił grę swych podopiecznych i po kolejnych dwóch golach bohatera meczu Krystiana Kraśniewskiego, TAF ostatecznie okazał się lepszy w stosunku 9:5.

8 grudnia 2019 14:00 Extraliga 2019/20