Świeckie Orły – Raf-Mix&Partnerzy 3:9 (1:4)

Świeckie Orły: Góra 1, Prybiński 1, Kotala 1

Raf-Mix: Podolski 2 (1 z karnego i 1 z karnego przedłużonego), Wanat 2, Sieradzki 2, Siekirka 1, Kanik 1, Wasiak 1

Żółte kartki: Kotala, Wyka (Świeckie Orły)

MVP: Patryk Podolski (Raf-Mix)

Orły sensacyjnie wygrały z Raf-Mix’em w Extralidze, ale od tego czasu jak widać wiele się zmieniło. Raf-Mix dawno już wrócił do optymalnej formy, a Świeckie Orły nie prezentują już takiej dyspozycji jak na początku sezonu. Faworyt był więc tylko jeden i trzeba przyznać, że dość szybko zaznaczył swoją przewagę. Pierwszą bramkę dla Raf-Mix’a zdobył Sieradzki, dobijając z bliska strzał Wasiaka. Na 2:0 podwyższył już osobiście Krzysztof Wasiak, a po niespełna dziesięciu minutach i golu Piotra Siekirki, Raf-Mix prowadził już 3:0. Czwartego gola z karnego przedłużonego dołożył Podolski i dopiero wtedy Orły odpowiedziały golem na 1:4 „Guriego”. Tak zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej przebieg gry był podobny. Raf-Mix zaczął od mocnego uderzenia i gola z rzutu karnego, tym razem z sześciu metrów Patryka Podolskiego, który był bardzo aktywny w tym mecze. Na 6:1 podwyższył Radosław Kanik. Następny gol to uderzenie Mikołaja Prybińskiego dla Orłów, zmniejszające wynik na 2:6. Końcówka znów jednak należała do Raf-Mix’a, który zdobył trzy kolejne gole z rzędu. Raz do siatki trafił Sieradzki, a dwukrotnie Wanat. Przy stanie 9:2, na 9 sekund przed końcem ładną bramką zdobył jeszcze Kotala, ale nie zmienia to faktu, że sześć bramek zaliczki, pozwala Raf-Mix’owi przystąpić na całkowitym luzie do meczu rewanżowego i już powoli nastawiać się na boje w półfinale i Gali Finałowej.