Świeckie Orły – Myk Konstrukcje/Kar-Sur/Proflex/Agrokompleks 3:6 (2:2)
MVP – Rogóż (Myk Konstrukcje/Kar-Sur/Proflex/Agrokompleks)
Karty:
Orły – Wietrzykowski (złota), Śliwiński (srebrna), Góra (brązowa)
Myk – Rogóż (złota), Czyszek (srebrna), Napierała (brązowa)

Orły do tego spotkania przystępowały osłabione brakiem Kotali i Ratkowskiego. Mimo tego, spotkanie rozpoczęli z wielkim animuszem. Sygnał do ataku dał bardzo aktywny Wietrzykowski, otwierając dobrym podaniem drogę do bramki Iglińskiemu. Po kilku minutach na tablicy wyników mieliśmy już rezultat 2:0, kiedy to właśnie Wietrzykowski pokonał Ivanchenkę. Reprymenda od Michała Pamulaka dla swojego zespołu przyniosła szybko pożądane efekty. Premierowe trafienie zaliczył Rogóż. Na 2:2 wyrównał pięknym strzałem Czyszek. W drugiej połowie Myk Konstrukcje zagrało już uważniej w obronie nie dopuszczając rywali do wielu okazji. Na domiar złego, Igliński ujrzał drugą żółtą kartkę i Orły przez dwie minuty grały w osłabieniu. Korzystny wynik brązowy medalista z poprzedniego sezonu dowiózł już do samego końca.