Raf-Mix&Partnerzy – Świeckie Orły 5:6 (1:3)
Świeckie Orły: Góra 2, Wyka 2, Ratkowski 1, Rożnowski 1,
Żółte kartki: Elwartowski, Kawka, Kmiecik (Raf-Mix), Góra, Rożnowski (Orły)
MVP: Wojciech Ratkowski (Świecie Orły)
Szał kart:
Raf-Mix: Złota: Kawka, Srebrna: Wanat, Brązowa: Kulczewski
Orły: Złota: Ratkowski, Srebrna: Góra, Brązowa: Wyka

Największy sukces w historii gry w Stalex Lidze Świeckich Orłów stał się faktem. Kapitalny mecz rozegrała cała ekipa Roberta Góry, ale na szczególne wyróżnienie zasłużył Wojtek Ratkowski, który jak kibice przecież pamiętają stawał już na podium naszej ligi właśnie z Raf-Mix’em. Już sam początek meczu mógł nieco zszokować kibiców Raf-Mix’a. Po dziewięciu minutach gry Świeckie Orły prowadziły 3:0 i grały koncertowo! Pierwszą bramkę zdobył właśnie wspomniany Ratkowski. Za każdym razem Raf-Mix rzucał się od razu do ataku i nadziewał na zabójcze kontry. Po dwóch z nich bramki dla Orłów zdobyli Adrian Wyka i Maciej Rożnowski. Dopiero w końcówce pierwszej połowy z rzutu wolnego gola dla Raf-Mix’a strzelił Marcin Wanat. Po przerwie dość szybko Raf-Mix zdobył gola kontaktowego. Tym razem z rzutu wolnego trafił Dawid Kawka, a nie bez winy przy tym golu był zastępujący pauzującego za kartki Kacpra Siudę, nowy bramkarz Świeckich Orłów – Daniel Osiecki. Wydawało się, że faworyci złapali już swój rytm i tylko kwestią czasu będzie, gdy doprowadzą do remisu. Nic z tych rzeczy! Raf-Mix zdołał jeszcze zmarnować kilka okazji, a w odpowiedzi kolejne dwie świetne akcje przeprowadziły Orzełki i dwukrotnie ku uciesze publiczności do siatki trafił Maciej Góra. Kilkadziesiąt sekund później przy zamieszaniu pod bramką Kmiecika, najlepiej odnalazł się Adrian Wyka i uderzeniem z pierwszej piłki zdobył gola na 6:3. Raf-Mix był w szoku, mimo to, zawodnicy najlepszej drużyny w historii Stalex Ligi nie poddawali się do samego końca. Po jednym z fauli Orłów, gola z przedłużonego karnego na 4:6 strzelił Dawid Kawka. Do końca meczu pozostała jednak niespełna minuta i cały sztab Orłów, powoli przyzwyczajał się już do myśli, że sensacja staje się coraz bardziej realna. Kawka zdołał jeszcze strzelić swoją trzecią bramkę w tym meczu, ale stało się to na 3 sekundy przed końcem spotkania i niczego już nie zmieniło. Świeckie Orły pokonały Raf-Mix’a 6:5, co przejdzie absolutnie do historii Stalex Ligi, ponieważ Raf-Mix przez 13 lat startów w świeckiej halówce jeszcze nigdy nie przegrał dwóch meczów z rzędu!