Rafmix & Partnerzy – Świeckie Orły 8:11 (6:4)

Rafmix – Hapka 3, Kot 3, Kanik 1, Wanat 1

Orły – Góra 3, Kardas 2, Majka 2, Wietrzykowski 2, Jarantowicz 1, Ratkowski 1

MVP – Góra (Świeckie Orły)

Drugi z półfinałów przyniósł nam wręcz worek bramek. Mecz rozpoczął się od dwóch szybkich trafień Góry i Majki. Rafmix zwarł mocniej swoje szyki obronne i wyprowadził również dwa skuteczne ciosy, i za sprawą goli Kota mieliśmy znowu remis. Do końca pierwszej połowy delikatną przewagę wypracował sobie mistrz ligi, schodząc na przerwę przy prowadzeniu 6:4. Kiedy na 7:4 podwyższył Hapka, mogło się wydawać, że Rafmix jedną nogą jest już w finale. Wtedy to nastąpiła nawalnica w wykonaniu Świeckich Orłów. W dość krótkim czasie udało im się doprowadzić do wyniku 7:7, by w końcówce przejąć całkowicie kontrolę nad wynikiem. W samej końcówce Rafmix już nawet nie szukał możliwości zmniejszenia strat i to ich rywale zagrają w finale. Rywalem ekipy Świeckich Orłów będzie drużyna Chełmży JS Power-Pol Futsal Team.