Rafmix: Wójtowicz 3, Sieradzki 2, Wanat 1.

MVP meczu – Olaf Wójtowicz (Rafmix & Partnerzy).

Świeckie Orły:

Złota – Kardas Adam.

Srebrna – Ratkowski Jakub.

Brązowa – Iglinski Michał.

Mistrz do pierwszego meczu w sezonie przystąpił bez żadnego rezerwowego. Marcin Wanat i jego koledzy od początku grali mądrze taktycznie, szanowali swoje siły długo rozgrywając akcje. Kiedy trzeba było przyspieszyć, czynili to. W 2. min. prowadzenie Rafmix’owi dał Marcin Wanat po asyście Macieja Sieradzkiego. Minutę później rajdem w swoim stylu na 2:0 podwyższył Olaf Wójtowicz. Orły odpowiedziały w 5. min. trafieniem Michała Iglińskiego. Już w 10. min. spotkanie zakończyło się dla Patryka Jarantowicza, bo złapał on dwie żółte kartki. Rafmix nie potrafił wykorzystać gry w przewadze przez dwie minuty, jednak tuż przed przerwą Maciej Sieradzki po indywidualnej akcji, z Kardasem „na plecach”, podwyższył na 3:1. Wydawało się, że Świeckie Orły w 2. połowie podkręcą tempo, by wymęczyć rywali. Na początku tak było, a efektem tego była kontaktowa bramka w 17. min. Jakuba Ratkowskiego. Do remisu mogli potem doprowadzić Maciej Śliwiński i Michał Igliński. W 20. min. znów o sobie przypomniał Olaf Wojtowicz, który po raz drugi pokonał Karola Murawskiego i było 4:2. Później Rafmix niczym rasowy bokser wypunktował przeciwnika. W 25. min. hat-tricka skompletował Wójtowicz po akcji z Radosławem Kanikiem, a wynik ustalił w 29. min. Maciej Sieradzki. W międzyczasie dobrych okazji dla Orłów nie wykorzystali Karol Misiaszek, Jakub Ratkowski i Maciej Śliwiński. Dla tego ostatniego spotkanie zakończyło się pechowo, bo w wyniku starcia z Wójtowiczem doznał kontuzji.