Proflex/Agnes/Eko-Mur/POL-HEM – Raf-Mix&Partnerzy 4:1 (2:0)

Proflex: Słupecki 1

Raf-Mix: Wasiak 2, Sieradzki 1, Hapka 1

Żółte kartki: Laskowski (Proflex), czerwona kartka: Laskowski (Proflex) – druga żółta

MVP: Krzysztof Wasiak (Raf-Mix)

Mecz od początku lepiej ułożył się dla Raf-Mix’a, choć na pierwszą bramkę przyszło kibicom czekać do 8’ minuty, gdy po indywidualnej akcji do siatki trafił Krzysztof Wasiak. Potem obie drużyny miały swoje okazje, ale do kluczowej sytuacji dla przebiegu meczu doszło pod koniec pierwszej połowy. Bardzo nieodpowiedzialnie zachował się Patryk Laskowski, który mając żółtą kartkę pozwolił sobie na krytykę pracy sędziów, za co został wyrzucony z boiska. Raf-Mix wykorzystał grę w przewadze i na 16 sekund przed końcem pierwszej polowy podwyższył na 2:0 po golu Jakuba Hapki. W 5’ minucie drugą swoją bramkę w meczu zdobył Krzysztof Wasiak i Raf-Mix prowadził już 3:0. Gdy na pięć minut przed końcem meczu na 4:0 podwyższył Maciej Sieradzki, pewne już było, że Raf-Mix zostanie pierwszym finalistą Stalex Ligi. Proflex zdołał odpowiedzieć tylko honorową bramką Macieja Słupeckiego, strzeloną na dwie minuty przed końcem meczu.