Rafmix & Partnerzy – Pantery/Gresta/Espack/Sadowska 8:3 (4:2)
Rafmix – Zbiranek 2, Domański 1, Kończalski 1, Mierzejewski 1, Wanat 1, Wójtowicz 1, Kmiecik 1
MVP – Zbiranek (Rafmix & Partnerzy)
Karty:
Rafmix – Zbiranek (złota), Kończalski (srebrna), Wójtowicz (brązowa)
Pantery – Tarkowski (złota), Kolano (srebrna), Topór (brązowa)

Spotkanie Dawida z Goliatem jeżeli chodzi o doświadczenie futsalowe. Rafmix od pierwszej akcji postanowił grać przede wszystkim dokładnie, minimalizując ryzyko straty piłki, co mogło dać Panterom okazję do kontry. Młoda Gresta z kolei próbowała zaskoczyć rywala mocnym pressingiem oraz szybkim przeprowadzaniem piłki na pole ataku. Doświadczenie jednak wzięło górę nad młodzieńczą fantazją. Rafmix objął prowadzenie 3:0 i starał się kontrolować dalszy przebieg meczu. Ozdobą pierwszej połowy były jednak dwa trafienia Kacpra Tarkowskiego z rzutów wolnych. W drugiej połowie Pantery zagrały jeszcze odważniej, czego skutkiem była czerwona kartka dla Adamczyka. Rafmix kontrolował grę i zdobył pierwsze punkty w sezonie.