Raf-Mix&Partnerzy – Olimpia/MG Eco Invest 5:2 (3:0)

Raf-Mix: Wanat 2, Sieradzki 2, Domański 1

Szał kart:

Raf-Mix: Wanat, Kończalski, Sieradzki

Olimpia: Bollin, P. Górski, Majka

MVP: Marcin Wanat (Raf-Mix)

Gracze Raf-Mix’a przystąpili do tego spotkania bardzo zmotywowani, chcąc odnieść pierwsze zwycięstwo. Mecz od początku ułożył się po ich myśli, bo po niespełna czterech minutach i golach Domańskiego i Sieradzkiego prowadzili 2:0. Olimpia nastawiła się głównie na kontry i po jednej z nich bliski szczęścia był Bollin, ale trafił w poprzeczkę. Jeszcze przed przerwą na 3:0 dla Raf-Mix’a podwyższył Marcin Wanat. Po przerwie nadal przewagę optyczną miał Raf-Mix. Podobnie jak w pierwszej połowie, w ciągu trzech minut wicemistrzowie zdobyli dwie kolejne bramki po uderzeniach Sieradzkiego i Wanata. Szczególnie gol „Małego” na 5:0 mógł się podobać. Olimpia choć miała swoje okazje w drugiej części dopiero w 11’ minucie odebrała „zerko” Kmiecikowi, a zrobił to Jarosław Górski. Na 8 sekund przed końcem meczu jeszcze bardzo ładną bramką popisał się Jakub Bollin, ale nie zmieniło to faktu, że Raf-Mix tym razem kontrolował już przebieg całego meczu i zasłużenie odniósł pierwsze zwycięstwo, pozwalające na opuszczenie strefy spadkowej.

27 grudnia 2020 18:20 Extraliga 2020/21