Proflex/Agnes/Eko-Mur/Pol-Hem – TAF Toruń 2:5 (2:0)

TAF: Suchocki 2, Śliwiński 1, Kraśniewski 1, Skibiński 1

Żółte kartki: Laskowski (Proflex), Kończalski (TAF), czerwona kartka: Laskowski (Proflex) – za dwie żółte

MVP: Michał Suchocki (TAF Toruń)

Szał kart:

Proflex: Złota: Katerla, Srebrna: Zaborowski, Brązowa: Napierała

TAF: Złota: Suchocki, Srebrna, Kraśniewski, Brązowa: Śliwiński

Dla obu drużyn był to drugi mecz tego samego dnia, ale torunianie grali mecz po meczu bez złapania oddechu. Było to widać szczególnie w pierwszej połowie, gdy Proflex zaskoczył rywali, strzelając dwa gole, autorstwa Napierały i Katerli. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa i zanosiło się na małą niespodziankę. Torunianie jednak nie z takich opresji wychodzili. Już na początku drugiej połowy, niemal w kilkadziesiąt sekund doprowadzili do remisu po bramkach Suchockiego i Śliwińskiego. Potem Toruń przejął już inicjatywę, tym bardziej, że z boiska za drugą żółtą kartkę zleciał lider Proflexu – Patryk Laskowski. Trzeba też pamiętać, że w obu meczach Proflex wystąpił bez Piotra Papierowskiego i Tomasza Rogóża, co również z pewnością wpłynęło na jakość gry tego zespołu. Torunianie poszli więc za ciosem i zdobyli gola na 3:2 po strzale niezawodnego Suchockiego. W końcówce Proflex musiał zagrać wyższym pressingiem przez co tylko naraził się na kontrę, po której gola na 4:2 strzelił Kraśniewski. Wynik ustalił bramkarz TAF-u, Mateusz Skibiński wykopując piłkę spod własnej bramki do tej naprzeciwko, opuszczonej przez Taterę.