Pantery/GrestaEspack/Sadowska – Radbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasing 4:5 (2:2)
MVP – Mądrzejewski (Radbox/Ewamar/Kręgielnia/Mini leasing)
Karty:
Pantery – Topór (złota), Frankiewicz (srebrna), Kułakowski (brązowa)
Radbox – Mądrzejewski (złota), Piskorski (srebrna), Pacek (brązowa)

Spotkanie, które miało być rywalizacją Dawida z Goliatem z pewnością zaskoczyło in plus każdego fana futsalu. Młoda Gresta stanęła na wysokości zadania maksymalnie utrudniając grę mistrzowi ligi. Kiedy Mądrzejewski już w pierwszej minucie po zagraniu Mika wyprowadził Radbox na prowadzenie, mogło się wydawać że worek z bramki się otworzył. Nic bardziej mylnego. Już w kolejnej akcji mieliśmy wyrównanie za sprawą znakomitej, indywidualnej szarży prawą stroną Frankiewicza. Kiedy Topór strzelił gola na 2:1 dla Panter można było niedowierzać. Szybka reakcja w obozie Radboxie i z plastronem już w pierwszej połowie gra Mądrzejewski. Gol Packa daje remis do przerwy. Po niej cały czas Radbox gra z wycofanym bramkarzem, co wykorzystują Pantery bramką z własnej połowy Topora. Radbox konsekwentnie dążył do zwycięstwa. Przy wyniku 4:4 doskonałą okazję miał Frankiewicz, który nie wiedzieć czemu nie strzelał do pustej bramki. Jak to często bywa, niewykorzystane sytuacje się mszczą. Tak było i tym razem. Przepiękną bramkę dającą 3 punkty Radboxowi zdobył Mądrzejewski na 13 sekund przed końcem.