Olimpia Drzycim wycofała się z rozgrywek. Wszystkie mecze rozegrane w II Lidze zostają zweryfikowane do wyniku 10:0 na korzyść przeciwników. Statystyki indywidualne zostają zachowane.

Olimpia Drzycim – KP/Apis 4:6 (1:1)

Olimpia: Krohn 3, Sobolewski 1

KP/Apis: Pawkin 2, Dolewski 2, Stawarz 1

Żółte kartki: Baszkiewicz, Szymecki, Stawarz (KP/Apis)

MVP: Bartosz Pawkin (KP/Apis)

W pierwszej połowie mecz był dość wyrównany. Olimpia szybko zdobyła gola po uderzeniu Krohna. Wyrównał Tomasz Romanowski. W drugiej połowie przewagę zdobyli zawodnicy Klubu Podróżnika. Po golach Stawarza i Doleckiego KP/Apis szybko odskoczył na 3:1. Olimpia nie złożyła jednak broni i po bramkach Krohna i Sobolewskiego doprowadziła do remisu 3:3. Gdy najlepszy w ekipie z Drzycimia Michał Krohn strzelił gola na 4:3, zanosiło się na niespodziankę. Końcówka jednak należała do KP/Apis. Po dwóch golach Pawkina i trafieniu Dolewskiego, Klub Podróżnika ostatecznie zwyciężył 6:4 po całkiem dobrych zawodach z obu stron.