Noe-Trans Przysiersk – KP/Apis 9:7 (6:3)

Noe-Trans – Żochowski 3, Kasperski 2, Sułkowski 2, Rzeźnik 1, Orłowski  1

KP/Apis – Śpica 2, Pawkin 2, Stawarz 1, Romanowski  1, Szymecki Patryk 1

MVP – Kasperski (Noe-Trans Przysiersk)

Po wycofaniu się z II ligi Olimpii Drzycim, każdy pojedynek w tej lidze jest na miarę 6 punktów. Z takiego założenia wyszły obie ekipy i trzeba im oddać, że stworzyły całkiem niezłe widowisko. Na placu gier StalexLigi po długim czasie mogliśmy zobaczyć Grzegorza Sułkowskiego oraz znanego z występów w Wojowniku Wabcz Remigiusza Więdłochę. „Sułek” oprócz dwóch trafień nabawił się chyba niestety również kontuzji kolana. Obie ekipy zaczęły z wysokiego C, gdyż już po minucie gry mieliśmy wynik 1:1. Zespoły grały nierównie. Kiedy jeden odskakiwał na dystans 2-3 bramek, rywal w krótkim czasie niwelował tą przewagę. Do przerwy było 6:3 i wydawało się, że Noe spokojnie dowiezie 3 punkty o końca. W krótkim czasie drugiej połowy to KP/Apis jednak strzeliło trzy bramki i mecz praktycznie zaczynał się od nowa. Końcowe słowo należało jednak do zespołu Dariusza Gerke zdobywając bardzo cenne 3 punkty w kontekście walki o awans do Extraligi.