MG Eco Invest – Myk Konstrukcje/Kar-Sur/Proflex/Agrokompleks 8:5 (6:2)

MVP – Olszewski (MG Eco Invest)

Karty:

MG Eco – Olszewski (złota), Chojnowski (srebrna), Górski Paweł (brązowa)

Myk – Rogóż (złota), Napierała (srebrna), Gaca (brązowa)

Po tym meczu można powiedzieć jedno – wrócił stary, dobry “Amek” ! Od pierwszych minut to ten gracz był kołem napędowym grudziądzan. MG Eco zaskoczyło przeciwnika bardzo szybko odskakując na różnicę trzech bramek bardzo ładnej urody. Zespół Michała Pamulaka po takim ciosie się jednak pozbierał i po bramkach Rogóża i Stankiewicza zmniejszył wynik na 3:2. Chodyna i spółka poszli jednak za ciosem i po dwóch bramkach Olszewskiego oraz Chodyny prowadzili do przerwy 6:2. W przerwie Myk Konstrukcje przeprowadzili męską rozmowę, czego efekty widoczne były od razu. Rogóż plus Górski z trafieniem i mamy 6:4. Kiedy wydawało się, że Myk wrócił na właściwe tory, MG Eco ponownie pokazało swój charakter. Czwartą bramkę w meczu dołożył “Amek”, a gwóźdź do trumny Mykowi wbił Tomasz Piskorski.

9 stycznia 2022 16:00 Extraliga 2021/22