MG Eco Invest – GMD Plus/Ecopol/Aut-Mor 2:7 (2:2)

MVP – Stasikowski (GMD Plus/Ecopol/Aut-Mor)

Karty:

MG Eco – Bollin (złota), Olszewski (srebrna), Chodyna (brązowa)

GMD – Stasikowski (złota), Ejankowski (srebrna), Czarnowski (brązowa)

Grudziądzanie mimo wysokiej porażki zagrali dobre spotkanie. Ich liderzy w osobach Bollina i Olszewskiego robili co mogli, aby maksymalnie uprzykrzyć życie faworyzowanemu przeciwnikowi. GMD rozpoczęło ten mecz jakby ospale. Swoją dobrą formę udowadniał Bujak, z którym duże problemy na początku meczu mieli zawodnicy GMD. Pierwszą bramkę zdobył Grobelniak i to trafienie dało już większy komfort gry jego drużynie. Do przerwy mieliśmy wynik 2:2 i wszystko jeszcze było możliwe. Drugie 15 minut to już jednak zdecydowanie lepszy futsal w wykonaniu lidera rozgrywek. Sygnał do ataku dał pięknym uderzeniem Fijałkowski. Kolejne bramki strzelali już tylko jego koledzy i ostatecznie wygrali mecz 7:2 kończąc rundę zasadniczą na pierwszej lokacie.