KP/Apis: Pawkin 3, Ziółkowski 2, P. Szymecki 1, Romanowski 1, Stawarz 1

Radbox: Gorczyca 2, Chabowski 1, Wiśniewski 1

Żółte kartki : Gorczyca, Lubański (Radbox), Stawarz (KP/Apis)

MVP: Grzegorz Ziółkowski (KP/Apis)

Ten mecz pokazał dobitnie, ile dla drużyny Radboxa znaczy Marcin Janus. Bez najlepszego jak dotąd strzelca ligi, który podobno złapał kontuzję i może już nie wrócić na parkiet ekipa Radboxa nie była w stanie powalczyć z Klubem Podróżnika o korzystny rezultat. Początek był jeszcze dość wyrównany. Radbox wychodził na prowadzenie 1:0 (po golu Gorczycy) i 2:1 po trafieniu Chabowskiego. KP/Apis doprowadził jednak do remisu 2:2 po golu Pawkina i po bramkach Stawarza i Ziółkowskiego jeszcze przed przerwą objął prowadzenie 4:2. Początek drugiej połowy to już wyraźna dominacja Klubu Podróżnika, który dołożył kolejne cztery gole, by prowadzić aż 8:2! Świetne spotkanie rozgrywali Grzegorz Ziółkowski, Patryk Szymecki i Bartosz Pawkin. W końcówce Radbox zdobył jeszcze dwa gole po strzałach Wiśniewskiego i Gorczycy, ale ostatecznie przegrał 4:8 i wszystko wskazuje na to, że jako drugi po Olimpii Drzycim nie zakwalifikuje się do rundy rewanżowej. Zespół Radboxa ma jeszcze co prawda matematyczne szanse na zajęcie czwartego miejsca w II lidze, ale musiałby wysoko pokonać GMD Aut-Mor przy równie wysokiej porażce KP/Apis z Azymutem. Będzie to tym bardziej trudne, że za żółte kartki w ostatniej kolejce pauzować będą Marco Gorczyca i Jakub Lubański, a Marcin Janus nie zagra z powodu kontuzji. Klub Podróżnika również zagra w osłabieniu, bo trzecią żółtą kartkę obejrzał Wojciech Stawarz.