Haber Team – Pantery/Gresta/Espack/Sadowska 7:2 (4:0)

Haber: Nowak 4, Brzeziński 1, Węgierek 1, Rudolf 1

Pantery: Piątkowski 1, Ziółkowski 1

Żółta kartka: Nowak (Haber)

MVP: Emil Nowak (Haber)

Pantery po efektownym zwycięstwie nad Noe-Trans, meczem z Habrem miały przypieczętować awans do drugiej ligi. Sprawa wydawała się prosta, bo Haber przed tym meczem zamykał tabelę i pojawił się bez żadnego zmiennika na parkiecie. Obecność głównego sponsora na trybunach chyba jednak podziałała mobilizująco na zespół, bo już po minucie i 37 sekundach Haber przeprowadził dwie błyskawiczne akcje, w których Węgierek idealnie zagrywał, a Emil Nowak dwukrotnie pięknie kończył. W piątej minucie po golu Brzezińskiego było już 3:0 dla Habra, a Pantery wyglądały raczej na spłoszone kocięta, niż zespół, który dzień wcześniej tak pięknie walczył z faworytem. Haber tymczasem rozgrywał akcje bardzo mądrze. Cofnął się do defensywy i jeszcze w pierwszej połowie przeprowadził zabójczą kontrę, po której gola na 4:0 strzelił Kamil Węgierek. Tego Pantery wyraźnie się nie spodziewały. Pierwszą bramkę zdołały zdobyć dopiero w drugiej połowie po uderzeniu Marka Piątkowskiego. Haber odpowiedział jednak dwukrotnie za sprawą najlepszego na boisku Emila Nowaka. Po jego akcjach, zespół wyszedł na prowadzenie 6:1 i było już jasne, że tego nie odda. Gole w końcówce Rudolfa i Ziółkowskiego niczego już nie zmieniły. Ostatecznie doszło do małej niespodzianki, bo Haner grając w piątkę ograł młode, rozpędzone Pantery, wylewając zimny kubeł wody na ich gorące głowy.