Gresta/Espack/Sadowska – Raf-Mix&Partnerzy 4:3 (1:1)

Gresta: Kaczkowski 1, Ernest 1, Jarantowicz 1, Wenerski 1 (przedłużony karny)

Żółte kartki: Szpankiewicz (Gresta), Elwartowski, Solecki (Raf-Mix), czerwone kartki – za drugie żółte: Szpankiewicz (Gresta), Solecki (Raf-Mix).

MVP: Wojciech Ernest (Gresta)

Szał kart:

Gresta: Złota; Ernest, Srebrna: Kaczkowski, Brązowa: Wenerski

Raf-Mix: Złota: Wanat, Srebrna: Kawka, Brązowa: Belzyt

Hit kolejki okazał się znakomitym widowiskiem, przy bardzo dużej frekwencji kibiców. Gresta/Espack/Sadowska przełamała swoje kompleksy i pierwszy raz w historii pokonała Raf-Mix’a, choć mecz równie dobrze mógł się zakończyć innym wynikiem. Po pierwszej połowie na tablicy widniał remis 1:1, a łupem bramkowym podzielili się Piotr Kaczkowski i Jakub Hapka, choć Raf-Mix mógł prowadzić, bo karnego przedłużonego nie wykorzystał Tokarski. Po przerwie widowisko nabrało jeszcze większego rozmachu. Po golu Wojtka Ernesta, Gresta prowadziła 2:1. Do remisu dość szybko doprowadził jednak Marcin Wanat. Ekipa Grzegorza Fettera wyraźnie zdeterminowana objęła po raz trzeci prowadzenie, a gola na 3:2 strzelił Patryk Jarantowicz. Tym razem jednak Raf-Mix nie wyrównał, a Gresta odskoczyła na dwubramkową przewagę. Oktawian Solecki sfaulował za co ujrzał drugą żółtą kartkę, a karnego przedłużonego wykorzystał Łukasz Wenerski. Raf-Mix rzucił się do odrabiania strat. Piękną bramkę w samo okienko na 3:4 zdobył Dawid Kawka. Po tym, gdy Dawid Szpankiewicz za próbę wymuszenia faulu ujrzał drugą żółtą kartkę, przed Raf-Mix’em otworzyła się wyborna okazja do doprowadzenia do remisu. Do końca meczu pozostały niespełna dwie minuty, ale heroicznie grająca w obronie ekipa Gresty wytrzymała napór przeciwnika i nie dała się już pokonać. Pierwsze, historyczne zwycięstwo z Raf-Mix’em stało się faktem.