GMD Plus Aut-Mor – Azymut Transport 2:2 (2:1)

GMD: Ejankowski 1, Medunytsia 1

Azymut: Nawrocki 1, P. Przesmycki 1

Żółte kartki: Medunytsia (Aut-Mor), Wiśniewski (Azymut)

MVP: Yan Medunytsia (Aut-Mor)

Pierwszą bramkę zdobyli gracze GMD, a dokładnie Damian Ejankowski. Wyrównującego gola dla Azymutu zdobył Kamil Nawrocki. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się remisem, chwila dekoncentracji kosztowała Azymut utratę gola w samej końcówce pierwszej połowy, gdy do siatki trafił Medunytsia. Po zmianie stron nadal mecz był bardzo wyrównany i żaden z zespołów nie osiągnął większej przewagi optycznej. Strzałów co prawda zdecydowanie więcej oddawał Aut-Mor (31:13), ale aż 16 było niecelnych. Azymut tymczasem przeprowadził składną akcję, po której gola na 2:2 zdobył Przemysław Przesmycki. Mimo wielu szans, Aut-Mor nie był już w stanie strzelić kolejnej bramki i mecz zakończył się remisem, który na pewno nie może zadowalać ekipy Mateusza Morgasia. Aut-Mor uważany za wielkiego faworyta drugiej ligi, remisuje drugi mecz z rzędu i musi się solidnie wziąć do roboty, chcąc awansować do Extraligi. Dodajmy, że był to drugi pojedynek obu drużyn w krótkiej przestrzeni czasowej. W eliminacjach w ostatniej kolejce jak pamiętamy górą okazał się Azymut, który jak widać nie pasuje wyraźnie drużynie Aut-Mor-u.