Feniks Futsal Team – Raf-Mix & Partnerzy 5:12 (2:7)

Feniks FT: Marcel Zimmermann 2, Paweł Recki 2, Michał Szynderłacki 1.

Raf-Mix: Dominik Woźniak 5, Filip Mierzejewski 2, Kajetan Wojciechowski 1, Filip Tadych 1, Sergiusz Kot 1, Maciej Słupecki 1, Kacper Bańka 1.

MVP meczu: Filip Mierzejewski (Raf-Mix).

Faworyt w tym spotkaniu był jeden, co potwierdziło już pierwsze pięć minut. Raf-Mix strzelił pięć goli i sprawa awansu praktycznie została rozstrzygnięta. Po dwa razy do siatki trafili Dominik Woźniak i Filip Mierzejewski, a raz Kajetan Wojciechowski. Taki początek pozwolił na spokojną grę Extraligowcowi, czasami zbyt nonszalancką, co skutkowało okazjami dla rywali. Nie wykorzystali ich jednak Marcel Zimmermann i Michał Szynderłacki. W 11. min. na 6:0 podwyższył Dominik Woźniak kompletując hat-tricka. Szybko odpowiedział Paweł Recki. Do przerwy na listę strzelców wpisali się jeszcze Filip Tadych i Marcel Zimmermann (z rzutu wolnego) i po pierwszym kwadransie było 7:2. W 2. połowie Feniks Futsal Team potrafił zbliżyć się na 5:8 (25. min.), ale Raf-Mix jego zapędy ostudził w sto sekund bramkami Sergiusza Kota, Woźniaka i Macieja Słupeckiego. W samej końcówce wynik ustalił Kacper Bańka.

11 lutego 2024 15:30 Puchar Ligi 2023/24