FC Struchawa – Osiem Gwiazdek Bławat Team 3:8 (0:3)

FC Struchawa: Pukownik 2, Ledziński 1

Osiem Gwiazdek Bławat Team: Doligalski 3, Warczak 3, Kminikowski 1, Biernacki 1

MVP: Patryk Doligalski (Osiem Gwiazdek Bławat Team)

W meczu, otwierającym czternasty sezon dość długo przyszło nam czekać na pierwszego gola. Początek meczu mieliśmy dość wyrównany, ale pierwsi bramkę zdobyli zawodnicy Bławat Team, a dokładnie Patrycjusz Biernacki po podaniu Mateusza Janasa. W drugiej części pierwszej połowy odważniej zaatakował Bławat Team i przyniosło to efekt w postaci goli Kacpra Warczaka i Patryka Doligalskiego. Pierwszą połowę Bławat Team zakończył prowadzeniem 3:0. Początek drugiej połowy to spory pressing w wykonaniu zawodników Struchawy. Zawodnicy Bławat Team przetrzymali jednak te kilka minut i przeszli do ofensywy. Dość szybko ekipa Ośmiu Gwiazdek dołożyła trzy kolejne gole (Doligalski x 2 i Kminikowski) i wyszła na prowadzenie 6:0, więc jasne się już stało, że będzie pierwszym zespołem z kompletem punktów w tym sezonie. Dopiero przy stanie 0:6 FC Struchawa zdobyła swą pierwszą bramkę za sprawą Alexa Pukownika. Ten sam zawodnik chwilę później dołożył drugiego gola i Bławat Team poprosił o czas. Przy stanie 6:2 dla Bławat Team kapitalną asystą do Warczaka popisał się Doligalski i jego zespół prowadził już 7:2. W końcówce po golu zdobyli jeszcze Ledzińsk i Warczak i mecz zakończył się przekonującą i zasłużoną wygraną Ośmiu Gwiazdek Bławat Team 8:3, a hat-trickami popisali się Kacper Warczak i Patryk Doligalski.