Encanto Salon Wnętrz/Gęsia Szyja – Proflex/Agnes/Agrokompleks/Roplast 2:6 (1:1)

Encanto: Mierzejewski 1, Wieczorkowski 1

Proflex: Napierała 2, Gaca 2, Rogóż 1, Papierowski 1

Żółte kartki: Lewandowski (Encanto), Stankiewicz (Proflex)

Złota – Wieczorkowski (Encanto), Napierała (Proflex)
Srebrna – Mierzejewski (Encanto), Gaca (Proflex)
Brązowa – Elwartowski (Encanto), Podolski (Proflex)

MVP: Marcin Napierała (Proflex/Agnes)

Proflex odniósł drugie zwycięstwo w sezonie. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1 po golach Mierzejewskiego i Napierały. Mecz rozstrzygnął się na samym początku drugiej połowy. Wtedy właśnie piekielne trzy ciosy zadał Proflex. Podopieczni Michała Pamulaka zdobyli trzy bramki w ciągu minuty i czternastu sekund, czym całkowicie załamali drużynę z Torunia. Po dwóch golach z rzędu Marcina Gacy i trafieniu Tomasza Rogóża, Proflex wyszedł na prowadzenie 4:1 i mógł już sobie pozwolić na kontrolowanie przebiegu gry. Torunianie oczywiście próbowali zmniejszyć straty. Bramkę na 2:4 zdobył Kamil Wieczorkowski, ale na więcej nie było już ich stać tego wieczoru. W odpowiedzi po szybkich kontrach trafili jeszcze Napierała i Papierowski i Proflex pewnie wygrał z Encanto 6:2, a mógł znacznie wyżej. Tym samym torunianie wraz z Raf-Mix-em, jako jedyni w Extralidze zamykają tabelę bez zdobyczy punktowej.

6 grudnia 2020 14:00 Extraliga 2020/21