Chełmża Futsal Team – GMD Plus ECO-POL/Aut-Mor 3:6 (1:0)

Chełmża: Zielniewski 1, Łagodziński 1, Grodzicki 1

GMD: Krukowski 2, Ejankowski 1, Glazik 1, Grobelniak 1, Wietrzykowski 1

Żółte kartki: Brandt, Dormowicz (Chełmża), Wietrzykowski (GMD)

Szał kart:

Chełmża: Grodzicki, Zielniewski, Dormowicz

GMD: Krukowski, Wietrzykowski, Urbański

MVP: Jakub Krukowski (GMD)

W pierwszej połowie obejrzeliśmy tylko jednego gola, którego dla Chełmży zdobył Patryk Zielniewski. W drugiej połowie wyrównujące trafienie zaliczył Damian Ejankowski, zakładając siatkę bramkarzowi. Po kilkudziesięciu sekundach GMD wyszło na prowadzenie po golu Krukowskiego. W 7’ minucie drugiej połowy do wyrównania doprowadził Radosław Łagodziński. Między 10’, a 12’ minutą GMD zdobyło dwa gole po strzałach Krukowskiego i Wietrzykowskiego. Przy stanie 4:2 dla GMD, zespół Chełmży poprosił o czas. W końcówce Chełmża zagrała z lotnym bramkarzem, którego rolę pełnił Mateusz Grodzicki. Po rzucie rożnym to właśnie on zdobył gola kontaktowego na 3:4 na 45 sekund przed końcem meczu. GMD odpowiedziało jednak błyskawicznie, a bramkę na 5:3 na 37 sekund przed końcem strzelił Michał Glazik. Chełmża miała jeszcze okazję, ale rzutu karnego przedłużonego nie wykorzystał Kamil Ciesielski, za to na równo z końcową syreną gola na 6:3 dla GMD strzelił Adam Grobelniak.