BS Skoda Auto Grudziądz  – Chesterfield Dąbrowa Chełmińska 4:4 (1:0)

Skoda: Stankiewicz 2, Fiałkowski 1, Nowaczek 1

Dąbrowa: Bereza 2, Szugajew 1, Chodyna (samobójcza)

Żółte kartki: M. Sarnowski, Szugajew, Murawski (Dąbrowa), Fiałkowski (Skoda)

MVP: Michał Wesołowski (Dąbrowa) – 24 obronione strzały 84%

Szał kart:

Skoda: Złota: Stankiewicz, Srebrna: Majka, Brązowa: Fiałkowski

Dąbrowa: Złota: M. Wesołowski, Srebrna: Bereza, Brązowa: Szugajew

W pierwszej połowie Skoda zdobyła bardzo szybko bramkę, bo do siatki Wesołowskiego już w 49’ sekundzie trafił Sebastian Fiałkowski. Potem bramkarz z Dąbrowy Chełmińskiej wyciągał wręcz nieprawdopodobne piłki. Chesterfield też miał swoje okazje, ale do przerwy wynik się nie zmienił. Strzelanie na dobre rozpoczęło się w drugiej połowie. Dość szybko po gwizdku zespół z Dąbrowy wyrównał po strzale Szugajewa. Po chwili beniaminek wyszedł nawet na prowadzenie, gdy do siatki Skody trafił Bereza. Broniącego jak w transie Wesołowskiego, pokonał w końcu Nowaczek i na tablicy pojawił się remis 2:2.  Gdy Patryk Stankiewicz strzelił piękną bramkę w samo okienko, na prowadzenie po raz drugi w tym meczu wyszła Skoda. Ponownie jednak Chesterfield doprowadził do remisu, a drugą swoją bramkę w meczu zdobył Bereza. Remis wyraźnie nie satysfakcjonował Skody, która ruszyła do natarcia. Po raz drugi w spotkaniu trafił Stankiewicz i grudziądzanie po raz trzeci objęli prowadzenie. Ponownie jednak waleczny zespół z Dąbrowy Chełmińskiej odzyskał remis, gdy piłka po rykoszecie odbiła się od Fabiana Chodyny i zmyliła kompletnie Mullera. Mimo okazji z obu stron, wynik już się nie zmienił. Tytuł MVP meczu rzadko otrzymuje bramkarz, który wpuścił aż 4 gole, ale to, co wyczyniał w tym spotkaniu Michał Wesołowski, zdaniem stolika sędziowskiego dało mu zdecydowanie prawo, do bycia uznanym, najlepszym graczem tego spotkania. Skazywany na pożarcie zespół z Dąbrowy Chełmińskiej zdobył więc kolejny punkt, który może mu bardzo pomóc w walce o utrzymanie.