Myk Konstrukcje/Kar-Sur/Proflex/Agrokompleks – Pantery/Gresta/Espack/Sadowska 6:3(2:2)
Myk – Gaca 3, Jankowski 1, Kraśniewski 1, Napierała 1
Pantery – Frankiewicz 1, Kolano 1, Tarkowski 1
MVP – Gaca (Myk Konstrukcje/Kar-Sur/Proflex/Agrokompleks)
Karty:
Myk – Gaca (złota), Rogóż (srebrna), Napierała (brązowa)
Pantery – Frankiewicz (złota), Kolano (srebrna), Zieliński (brązowa)
Zespół Michała Pamulaka nie miał łatwej przeprawy z beniaminkiem Extraligi. Mimo, że prowadzili 2:0 ich gra nie wyglądała okazale. Gol Frankiewicza dał drugi oddech zespołowi Panter. Ich gra zazębiała się i coraz częściej atakowali bramkę strzeżoną przez Ostrowskiego. Kiedy w końcówce pierwszej połowy bramkę przedniej urody na 2:2 strzelił Kolano, zrobiło się bardzo ciekawie. W drugiej połowie Myk Konstrukcje zagrało już tak jak na brązowego medalistę przystało. Akcje były szybsze i składniejsze. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 6:2, ale trzeba przyznać, że Pantery pozostawiły po sobie tylko dobre wrażenia.

19 grudnia 2021 17:30 Extraliga 2021/22