Unisław Team – GMD Plus/Aut-Mor Bukowiec 1:3 (1:1)

Unisław Team: Szerbat (1), Nalazek (1)

GMD/Aut-Mor: Ejankowski (2), Medunytsia (1)

MVP: Ejankowski Damian (GMD/Aut-Mor)

Mecz pomiędzy Unisław Team, a GMD Plus/Aut-Mor był bardzo wyrównany. Obie ekipy stwarzały zagrożenie pod bramką przeciwnika przez co bramkarze obydwu drużyn mieli sporo pracy. Pierwszą bramkę w spotkaniu dla ekipy GMD zdobył Damian Ejankowski. W 9 minucie wyrównał Sebastian Nalazek, który skierował piłkę do bramki po strzale Mateusza Szatkowskiego. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie i na tablicy było 1:1. Druga część meczu długi czas nie przynosiła zmiany rezultatu. W 11 minucie drużyna z Unisławia popełniła piąte przewinienie i sędzia przyznał rzut karny przedłużony drużynie z Bukowca. Do karnego podszedł Ejankowski i mocnym, płaskim strzałem pokonał Jakuba Marwitza. Drużyna z Unisławia od tego momentu grała z lotnym bramkarzem, którym został Bartosz Piotrowski. Grając w takim ustawieniu ekipa Jerzego Siemienieckiego straciła bramkę na 3:1 – celnym strzałem z własnej połowy popisał się Yan Medunytsia. Gracze z Unisławia w 12 minucie i 37 sekundzie zdołali jeszcze odrobić straty po mocnym strzale Szerbata, ale zabrakło im już czasu by doprowadzić chociażby do remisu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 dla drużyny GMD Plus/Aut-Mor Bukowiec, a MVP meczu został Damian Ejankowski – strzelec dwóch bramek.