Radbox: Janus (7), Adamczyk (3), Kleina (3), Gorczyca (1), Kiełpiński (1), Lubański (1)

Żółte kartki: Adamczyk Jakub (Radbox)

MVP: Marcin Janus (Radbox)

Zerko: Sebastian Juhnke (Radbox)

Wynik meczu już w 11 sekundzie otworzył, późniejszy MVP spotkania Marcin Janus, mocnym strzałem w prawy róg bramki. Po niedługim czasie znów do bramki Marstalu trafił Janus i zrobiło się 2:0. Taki początek spotkania świadczył o tym, że piłkarze Radbox’u są mocno zmotywowani by ustrzelić jak najwięcej bramek. Do przerwy trafili jeszcze 4 razy i na tablicy wyników, po gwizdku kończącym pierwszą część spotkania, widniał wynik 6:0. W drugiej połowie gracze ekipy Radka Podgórskiego nie zamierzali spocząć na laurach i dorzucili do zdobyczy bramkowych jeszcze 10 goli. Spotkanie było bardzo jednostronne, gracze z Gródka nie potrafili wyjść z piłką ze swojej połowy, w całym meczu nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę strzeżoną przez Sebastiana Juhnke dzięki czemu bramkarz Radobx’u zaliczył ‚zerko’. Najlepszym zawodnikiem, jak już wcześniej wspomnieliśmy, wybrany został Marcin Janus – zdobywca 7 bramek. Z wyróżniających się zawodników należy jeszcze wymienić Jakuba Lubańskiego, który w dzisiejszym meczu czterokrotnasystował i zdobył jedną bramkę, Jakuba Adamczyka – zdobywcy trzech bramek i dwóch asyst oraz Łukasza Kleina – trzy bramki i jedna asysta.